|

Babiš označil dalšího lháře

Neposkvrněný Andrej Babiš, pravdomluvný velkopodnikatel a poctivý politik, který si nepřihrává stamiliardové dotace a kšefty za veřejné peníze. Asi takto by si přáli mnozí, aby byl obraz premiéra země, kde všichni říkají, že je to jejich domov.

Ale že premiér, který je stále obviněný policií pravidelně označuje za lháře ty, kteří se opováží mít jiný názor nebo snad místokráli oponovat, to už je daleko za čárou. Nejspíš takové prohlášení ještě stále zabírá na rychle se zmenšující dav ANO fanatiků, kteří ho stále podporují.

Bývalý národní očkovací koordinátor Zdeněk Blahuta v minulých dnech v rozhovoru pro Seznam Zprávy popsal, jak premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš řídil rozdělování vakcín proti covidu-19.

POLITICKÁ REKLAMA PARAZITUJÍCÍ NA LIDSKÉM NEŠTĚSTÍ

„Všechno několikrát musel schválit, mnohokrát to měnil. Největší jeho starost byla, aby byl vyfocený při přebírání první zásilky vakcín v Motole,“ uvedl mimo jiné Blahuta.

„Nikdo politicky vakcíny nerozděluje. Není to pravda, Blahuta brutálně lže. Doporučuju všem občanům se seznámit s tím, co to je za člověka. Byl neschopný a nikdy tam neměl nastoupit. Byl to zásadní personální omyl,“ reagoval premiér veřejně ve sněmovně.

To, že v minulosti se mnohokrát potvrdilo, že pravda a lež jsou pro Andreje Babiše jen dvě slovíčka, která nic neznamenají asi ví už každý Čech a možná i Slovák jemuž dělá český premiér reklamu.

Přibývá stále více politiků, kteří mají manažerských schopností nejchytřejšího všeuměla a odborníka plné zuby. Stovky personálně zlikvidovaných osobností, desítky politiků se zkaženou kariérou, nekonečné zástupy lhářů, zlodějů a podvodníků sleduje veledílo Andreje Babiše, který přetváří stát ve firmu.

Nikdo se neptá proč stát který řídí jako firmu, by už dávno pod tíhou dluhů, které za jeho vlády narostly jako nikdy v historii ještě nezbankrotoval.

Nikdo se neptá, jak se zázračně na rozdíl od státu, který řídí daří nezvykle dobře jeho firmám, zatímco ostatní krachují, nebo už zbankrotovali.

Nikdo se neptá, kdy bude líp.

Podobné příspěvky