Blatný je tragéd

„Neviděl jsem v poslední době nic lidsky smutnějšího a tragičtějšího, než byla dnešní tiskovka ministra Blatného. Beze smyslu, bez podkladů, bez řešení, bez vize, bez energie, nakonec i bez dotazů. Bylo mi ho normálně líto,“ napsal například na Twitteru někdejší premiér za ODS a také neúspěšný kandidát na prezidenta Mirek Topolánek.

Podle dalších politiků Blatný pouze papouškuje data, které dostane od úředníků, zatím co od ministra zdravotnictví se očekává vize, další postup nebo řešení. To ale nepřichází.

Blatný na tiskové konferenci nepřišel se žádnými daty, opakovaně však tvrdil, že současná opatření nefungují, protože je lidi nedodržují. Je to důkaz, že se v ČR šíří britská mutace viru, řekl Blatný novinářům.

Kňourání a zoufalé informace, které všichni znají je na povzbuzení těch, kteří se denně perou s pandemií asi to poslední, co potřebují slyšet. Nejspíš to bude jen další personální přehmat nejvyššího manažera v zemi, který řídí stát jako firmu, která úžasně prosperuje, na rozdíl od státu, ten už doslova mele z posledního.


zdroj:ČT

Podobné příspěvky