Boj s hnojomety mediálních zrůd započal

Boj s hnojomety mediálních zrůd započal, aneb započaly politické předvolební kampaně.

Jak jinak nazvat nemorální, podpásový boj o politickou moc, kde pravidla dovolují téměř vše, co si jen lidská fantazie v těch nejnechutnějších myšlenkách umí vytvořit.

Český volič si už nemá téměř z čeho vybrat.

Začala ostrá předvolební kampaň těch, co v malé české zemi kradou, těch co kradli a těch co se krást chystají. I tak vypadá předvolební kampaň, kdy jedna parta hledá špínu na druhou a přes “nezávislá média” své “hnojomety” spustí na plné obrátky.

Politický projekt miliárdáře Babiše už načerpal slušnou porci veřejných prostředků v řádech miliard. Zatím, co dříve se na sebe političtí zločinci usmívali, tak dnes je vše jinak. Bere jen jediná karta a rozdělit se s ostatními je evidentně přežitek.

Možná i proto začaly klesat preference protikorupčnímu hnutí, které za osm let proti korupci udělalo pramálo. Podle posledních informací je opak pravdou, protože v indexu vnímání korupce se Česká republika propadá dál k zemím, kde se korupcí živí kde kdo.

Už jen fakt, že současný politický klientelismus  zaplevelil důležitá a strategická místa zaměstnanci z jediné firmy je problém, který tady ještě nebyl. Personální čistky při nepřátelském převzetí firmy jsou nezbytnou podmínkou, aby nový boss měl bezpodmínečnou kontrolu nad vším, co se ve firmě děje. Odbornost může nahradit loajalita. Udělat pro pána, co mu na očích vidí mohou jen bezpáteřní hyeny a prasata. Nejen v Čechách je hovad schopných všeho stále dost.

Kde jsou ideály a myšlenky politiků, nabízející lidem krom demokracie a svobody také slušnost, prosperitu a držení morálních zásad. To funguje je pár týdnů před volbami a pak se úcty hodných občanů stanou bezcharakterní prasata.

Nejspíš si to Češi zaslouží, protože jimi vybraní politici  jsou jen obrazem jich samých.

Aktuální volební preference se mohou ještě změnit podle síly a vydatnosti “hnojometů”

  • Hnutí premiéra Babiše v lednu klesly preference na 26,5 %.
  • Koalice Pirátů a Starostů 25 %
  • Koalici z ODS, lidovců a TOP 09  18,5 %
  • SPD Okamury 9%
  • KSČM a ČSSD 7% 

Zřejmé je, že negativní trend privatizace veřejného zájmu, kde hrabe jej jeden nebo úzká skupina oligarchů a ostatní sledují jak více bohatnou ve chvíli, když si začnou vytvářet sami pravidla hry se Čechům nejspíš začala zajídat.

To, že ti, kteří tvoří zákony a zároveň se jich významně dotýkají jsou ve střetu zájmu, ví dnes v EU úplně každý, kromě těch, kteří jsou dosazeni na pozice kde privatizace veřejného zájmu byla již uskutečněna.

V dnešní době po nástupu hnutí ANO se dokumentují další tisíce případů ve městech, obcích i krajích, kde personální čistky a klientelismus vzali práci mnoha odborníkům a jejich místa nepřátelsky a často i bez výběrových řízení převzaly politicky loajální nebo přímo politicky spřízněné osoby, které pracují z titulu dosazení toho, kdo má aktuálně politickou moc.

Personální genocida po nástupu hnutí ANO dosahuje nejobludnějších rozměrů za posledních třicet let.

Když se dva perou, tak se třetí směje. Toto přísloví se hodí i na převzetí moci v České republice, o kterém bez okolků promluvil bývalý premiér Miroslav Topolánek.

zdroj:ČT

 

Podobné příspěvky