15 června, 2024

Mojevlast.cz

Ukončeme vlastizrádné politiky a vraťme Čechy Čechům

Bojovat můžete, ale jen na svém území. Je snad Ukrajina v zajetí válečného byznysu podporovaného Fialovo vládou?

Je Fiala jedním z náhončích pro západní válečný byznys?

„Nacházíme se v absurdní situaci, kdy má Západ strach, že Rusko válku prohraje. A nechce, aby ji prohrála Ukrajina. Protože konečné vítězství Ukrajiny povede k porážce Ruska. A konečné vítězství Ruska povede k porážce Ukrajiny,“ řekl Zelenskyj v rozhovoru, který AFP začala zveřejňovat.

Ukrajinský prezident si rovněž postěžoval, že Západ Ukrajině zakazuje používat zbraně dodané Evropou a Spojenými státy k úderům na ruské území. „Oni na nás mohou útočit ze svého území, to je největší výhoda, jakou Rusko má, a my nemůžeme se západními zbraněmi podniknout nic proti jejich systémům umístěným na ruském území. Nemáme na to právo,“ kritizoval Zelenskyj a dodal, že si na tuto skutečnost tento týden stěžoval americkému ministrovi zahraničí Antonymu Blinkenovi.

Podle vyjádření ukrajinského prezidenta je zřejmé, že se může bojovat jen na území Ukrajiny, kam přichází západní zbraně. To vše masivně podporuje premiér Fiala a jeho vláda, které v pomoci zřejmě vidí jen veliký byznys a budoucí ukrajinské dluhy, na které se západní kšeftaři slétli jako hyeny. Nesmí se opětovat palba na ruské území, z míst odkud se Ukrajina ostřeluje.

Už dnes se jasné, že zničená Ukrajina se topí v dluzích za západní zbraně, které rozhodně nepřichází zadarmo a už vůbec ne z lásky k Ukrajině.

Celé válečné tažení je především tvrdý západní byznys. Navíc po válce bude Ukrajina v rozvalu stejně jako Německo po druhé světové válce a bude žalostně potřebovat další pomoc při obnově infrastruktury opět za západní kapitál, který ovládne Ukrajinu majetkově, následně hospodářsky a tak si vytvoří další kolonii s celé sérii kolonií, které má po celém světě.

Mnozí Češi ani netuší, že po celém Německu jsou rozmístěné americké firmy, kde Němci pracují a zisky odchází celá desetiletí do USA, stejně jako tomu je v Čechách, kde levná pracovní síla otročí ve prospěch cizích zemí daleko mimo evropský kontinent.

Pro západní nadnárodní investory, kteří už nyní jsou věřiteli, bude výprodej Ukrajiny doslova za hubičku dokonalým podnikatelským rájem. Už nyní se zde nachází vykoupené pozemky a zahraniční fabriky, kde Ukrajinci mohou jen sloužit jako levná pracovní síla (novodobí otroci) a zisky přitom odtékají mimo Ukrajinu, novým mocipánům daleko za “velkou louži”, kde na válce hodují nejbohatší lidé světa jako prašivé hyeny.

Zůstane Fiala jako poslední válečný štváč z maličké české země, který chtěl porazit Rusko jako jadernou velmoc?

Bude se opakovat historie, že zatím, co si všichni na válce královsky vydělají bude Česko za užitečného idiota?

Jak se Česko po válce vypořádá s tím, že oproti západním zemím je na předních místech ruského black listu nepřátelských zemí?

Rétorika politiků i užitečných idiotů, kteří posloužili globálním magnátům se začíná měnit. Možná jen před volbami, ve kterých lidé vystaví Fialovo vládě účet.

O tom, že už před dvěma lety byl na stole mír, kde Rusko a Ukrajina byly před podpisem dohody se mnoho nemluví. Dokonce pasáže o tom, kdy Rajchl mluví o dohodě, které byl před podpise a náhle spadla pod stůl media v rozhovorech neuvádí, i když se jedná o nezpochybnitelný  historický fakt. Tehdejší dohodu zhatily západní mocnosti, které Zelenskému nedoporučily dohodu podepsat, a proto válka pokračuje do dnešních dnů. O tom hovoří na české politické scéně hovoří otevřeně předseda strany Právo, Respekt, Odbornost (PRO) Jindřich Rajchl.

Pro západní země, které jsou daleko od bojiště válka na Ukrajině kromě “pomoci” představuje stamiliardové obchody, které Ukrajinu totálně zadluží a věřitelé si budou moci diktovat podmínky, na které by za běžných okolností z ukrajinských politiků nikdo nepřistoupil. Ukrajina se díky válce dostala do dluhové pasti, ze které nebude úniku.

Jak bude vypadat svoboda, demokracie a suverenita země, kde budou klepat na dveře nekonečné zástupy věřitelů a požadovat své nesplatitelné nároky včetně úroků?

 

 

Copyright © Chráněného autorským právem | Newsphere by AF themes.