Čechům se směje celá Evropa

Po novém roce proběhla minianketa mezi řidiči mezinárodní kamionové dopravy. A světe div se, co člověk, to zcela jiný názor na současnou hospodářskou situaci v České republice.

Po shrnutí všeho, co si vzájemně protiřečilo, nebo nemělo většího významu, přišly na řadu názory a odpovědi, které se bohužel shodovaly.

Proč bohužel. Protože to nebylo nic pěkného.

  • Naši zemi nechali rozkrást polistopadoví politici, kteří všechny výnosy z nevýhodných privatizací kompletně utratili a doslova probendili i důchodový účet, kde si lidi spořili desítky let na stáří.
  • Po tvrdém odříznutí se od Ruské ekonomiky, byznys  s Ruskem okamžitě osadili naši noví západní přátelé.
  • Z krásné České země se stala během let rabování jen montovna západních korporací, kde Češi hrají levnou pracovní sílu.
  • Naši politici zvýhodnili všechny cizince v podnikání tak, že z místních podnikatelů zůstali jen poskoci novodobých kolonizátorů
  • Česká republika se stala bez boje kolonií otroků pracujících za mrzký peníz západních oligarchů
  • Čechům školení nestačilo, proto si do čela země zvolili oligarchu, který pokračuje v privatizaci veřejných financí s podporou dotací, které už EU odmítá proplácet a jako bonus se stává často tím, kdo plní státní zakázky tak rychle, že ostatní jen žasnou
  • To, že obrovské peníze, které oligarchové v Čechách vydělávají, následně utrácejí často v ekonomikách našich západních “přátel” devastuje Čechy už více něž třicet let.

Jen díky šikovným a pracovitým českým troubům, kteří dělají dál za almužnu ještě nepadl národ úplně na hubu, ale to se již brzy změní.

Slova Čech a žebrák budou mít brzy nejen v Evropě stejný význam. O národu Švejků si bude vyprávět možná celý svět.

Že by podnikatel s ostrými lokty, zvyklí nepřátelsky přebírat firmy svých společníků  se po přímém vstupu do politiky začal starat o nemocné, slabé a poctivě spravoval zemi pro budoucnost našich dětí? 

Nebo si přišel jako obvykle jen pořádně vydělat a blbosti druhých?

 


Kdo tady rabuje celou zemi


 

Podobné příspěvky