Celý svět sleduje epidemii packalů v Čechách

Země Česká, domov můj.

Asi úplně nejhorší epidemické výsledky bude mít Česká republika v čele se svými politiky, kteří spackali na co přišli. Na jedné straně největší nákazy a přeplněné nemocnice. Na straně druhé astronomické výdělky firem z fondů premiéra Babiše v testovacích centrech a dalších firmách, které mají záhadně nejvíce smluv se státními institucemi, pobírají nejvíce dotací a řídí se heslem “Řídit stát jako firmu.”

Stát krachuje, ale firmám jediného muže se velmi daří. Tak asi takhle se řídí stát, ale jako krachující firma na úkor jednotlivců.

Nejen, že česká laciná pracovní síla jde pomalu do žebroty, ale vláda, která je přímo zodpovědná za současnou situaci, už si nejspíš se svojí politikou vůči lidem neví rady. Podle všeho lidé vládu vůbec neposlouchají a nejspíš ji vůbec nevěří.

Asi každý by za dané situace zabalil kufry, ale v případě, že jeho byznys je propojen doslova pupeční šňůrou na státní a evropské peníze, to není tak snadné. A hlavně, když peníze tečou i přes to, že jejich původ jsou krvavé dluhy, které vláda naložila na bedra budoucích generací.

Všechny okolní země přihlíží na novodobá jatka, která v Čechách probíhají. Místo pomoci kapitalistických bratrů se zavírají hranice. Možná už čeští politici nemají na zaplacení, a proto nic nechtějí. V izolaci bude celá Česká republika. Představující riziko už nechtějí dál podstupovat.

Češi po privatizačních zlodějinách a podvodech přišli po třiceti letech opět o svobodu, prosperující zemi a navíc získali astronomické dluhy pro děti a jejich potomky.

Izrael má proočkovanou polovinu populace a je jedničkou v proočkovanosti na světě.

Češi nemají proočkovánu ani kritickou infrastrukturu. O vakcínu se hlásí stovky místních papalášů a zlojedů, kteří se klepou strachy, že jejich “poctivě vyrobené milióny” už nestihnou utratit.  

Vláda v čele s Babišem už celé měsíce předvádí nesnesitelný chaos, falešnou komunikaci s občany a zoufalé pokusy hodné neschopných amatérů, kteří ze všeho nejvíce umí neefektivně utrácet peníze, které jim nepatří. To se děje často velice pochybným způsobem a zvláštními nesystémovými praktikami, daleko za hranicemi zákona o veřejných zakázkách, který opakovaně anulují vyhlašováním nouzového stavu.

Beztrestné utrácení na dluh tak může pokračovat nerušeně dál. 

Země Česká, domov můj.

Podobné příspěvky