Dochází k systematické Agrofertizaci

V Otázkách Václava Moravce zaznělo z úst pirátského poslance Michálka, že dochází  k systematické Agrofertizaci státu.

Tak masivní obsazování veřejných institucí lidmi z jedné soukromé společnosti tady ještě nebylo. Mnoho spolupracovníků premiéra Babiše je v současné době dosazováno do politiky, státních firem a veřejných institucí.
Zajímavé je, že když následně  uplyne rok, tak se zjistí, že největším příjemcem veřejných peněz jsou firmy z holdingu Agrofert. Nikdo neporušuje pravidla, stačí jen dosadit správný člověk, který už pomůže transparentně posunout peníze na správné firmy. A to, že se jedná stále o stejné firmy z jediného holdingu přeci Andrej Babiš nemůže. On jen sleduje jak jeho firmy ve svěřeneckém fondu pohádkově vydělávají jako nikdy pře tím.
Mimo jiné Česká republika pod vedením protikorupčního hnutí ANO opět propadla o několik příček při hodnocení indexu korupce.

Destruktivní personální čistky po nástupu hnutí v obcích, krajích a státu vrcholí.

Existují příklady, kdy nepřátelské převzetí veřejných firem nominanty za hnutí ANO následně vylepšily hospodářkou bilanci firmám v holdingu Agrofret, nebo je to jinak?


Hodně se mluví o vztazích Andreje Babiše a policejního důstojníka Roberta Šlachty, avšak vztahy Babiše s policisty trvají již více než třicet let. Nejprve se scházel s důstojníky StB, po revoluci důstojníky StB zaměstnal. Policejní kontakty využíval při budování impéria; vztahy se prohloubily, když se střetl s kmotry typu Františka Mrázka. A policisty se Babiš obklopuje dodnes.

autor : Jaroslav Kmenta


Boj proti korupci v režii hnutí ANO je k pláči. Česká republika se v boji proti korupci rok od roku propadá.


Další svědek, který by si měl začít dávat dobrý pozor…

Za Babiše, za Agrofert – Reportermagazin.cz

Manažeři Agrofertu ovládli ANO, Babiš chce vládnout sám …


 

Podobné příspěvky