30 května, 2024

Mojevlast.cz

Ukončeme vlastizrádné politiky a vraťme Čechy Čechům

Fiala si v mediích stěžuje, že každý den útočí na něj i na jeho rodinu

„Ať se každý podívá na mé webové stránky a sociální sítě a pak na stránky Andreje Babiše a Karla Havlíčka. Každý den je tam útok nejenom na mě, ale i na mou rodinu. Překračuje to všechny hranice, které jsou v demokratické politice přípustné,“ řekl Fiala v pořadu na CNN Prima NEWS.

Lidé na Fialu nadávají stále více.

Nejčastěji proto, že velmi často zcela zjevně lže, nebo dokonce jeho vláda dělá pravý opak toho, co slibovala. Zvyšování daní, nezvyšování odchodu do důchodu a mnoho dalšího, kde Fiala před volbami lhal se dnes vrací jako bumerang.

Ale asi nejhorší jsou do toho vládní skandály, které v době kdy vláda lidem vybírá peněženky za bílého dne, tak se provalí kauza KAMPELIČKA,  ve které figuruje celá řada politiků a jde o peníze, které nemají valného původu.  Navíc mnozí politici tuto kauzu označují jako pračku na peníze členů ODS.  Nebo kauza DOZIMETR, která hovoří o organizované korupci v nejvyšších patrech politiky v hnutí STAN, kterou reprezentuje Vít Rakušan, který svým chováním zhoršil vnímání politiky pod úroveň pomyslného dna.

Takové provokace na vládních budovách, které se realizovaly ve velkém, jako byl pytel na mrtvoly přímo na budově Ministerstva vnitra, které má v gesci Rakušan z hnutí STAN nikdy v minulosti čeští občané neviděli. Drzostí nebylo málo protože celá negativní kampaň za hranicí čestnosti a míry slušného člověka byla navíc financována ze státní kasy.

K atentátu na Roberta Fica premiér řekl: „Je zbytečné hledat slova. Je to šokující událost a všechny nás to zasáhlo. Je to odsouzeníhodné a neospravedlnitelné. Není čas na spekulace a závěry. Musíme myslet na Roberta Fica a na jeho síly. To je nejdůležitější poselství nadcházejících hodin.“

„Astronomické dluhy, které nasekala Fialova vláda budou po desetiletí obrovskou brzdou pro ekonomický rozvoj České republiky, takový apokalyptický zářez do ekonomiky se nikomu v historii nepodařil. Je to opět ODS, která podvedla a oškubala všechny občany České republiky a nyní dokonce na dluh. Panu premiérovi Ficovi přeji brzké uzdravení, myslíme na něj,” uvedl Michal Riško odborník na krizový management za stranu Právo Respekt Odbornost (PRO).

Copyright © Chráněného autorským právem | Newsphere by AF themes.