15 června, 2024

Mojevlast.cz

Ukončeme vlastizrádné politiky a vraťme Čechy Čechům

Hamáček chce 10 milionů korun a podá trestní oznámení

Ministr vnitra – politik Jan Hamáček (ČSSD) požaduje omluvu od poslanců, kteří ho označili kvůli kauze Vrbětice za vlastizrádce.

Politik dále podává trestní oznámení na autory článku a bude žalovat vydavatele Seznam Zpráv o odškodné ve výši 10 milionů korun. Šéfredaktor Seznam Zpráv tvrdí, že důkazy dokazující pravdivost článku a jsou věrohodné. Nechce ale zveřejnit, co má redakce v ruce.

Taková argumentace ochrany zdroje novináře může být prolomena právě podaným trestním oznámením, kdy Policii budou muset novináři informace poskytnout. Policie je vázána mlčenlivostí, ale protože se Čechách vše nejpozději do druhého dne vykecá, mohou být nové informace na světě dříve, než by se jeden nadál.

Občané jsou soustavně vystavování lžím od politiků a důvěryhodnost celé kauzy Vrbětice včetně jejich konotací opět za sebou zanechává pachuť po zkažených vejcích.

Obří lež v přímém přenosu z řad ČSSD má za sebou nově dosazený Hamáčkův náměstek Michal Hašek, který soustavně a opakovaně lhal reportérům na kameru, bez jediného mrknutí o puči v Lánech na Bohuslava Sobotku. Tak zvané “socanské zabijačky” už voliče přestali bavit. Proto se ČSSD nachází v současné době na hranici, která může znamenat úplné vykořenění ČSSD z české politiky také díky kmotrům, kteří v různých úrovních dodnes v ČSSD působí. Každému je jasné, že se v ČSSD nic s příchodem Jana Hamáčka nezměnilo, protože ČSSD je stále naplněna starými strukturami, které mnoho důvěry voličů už dlouho nemají.

Po výprasku na obcích následoval výprask na krajích. Strana bez důvěry voličů má poslední drápek zaseknutí ve sněmovně, protože občané ČSSD vypráskali i ze senátu.

Oranžový Titanik se dál potápí…

 

Copyright © Chráněného autorským právem | Newsphere by AF themes.