Herci, sportovci a novináři

Lidé nejsou stejní. Pevné zásady, morální zábrany, společenská autorita u mnohých může za honorář změnit jejich role na amorální lháře, společenskou žumpu bez morálních zásad, či jinou roli zlojeda, kterou sehrají před publikem.

Zaprodají důvěru slušných lidí.

Mnozí si v daný moment možná neuvědomují to, že publikum jehož obraz v zaprodání lží a podvodů mění, nejsou diváci v hledišti divadla, sportovní haly, či novinoví čtenáři, ale bezbranní občané České republiky.

Ano, to je obraz České politiky.

Za posledních několik let ještě mediální kampaně týrající Čechy přitvrdily. Média vlastnící miliardáři převlečení za politici, kteří při své orientaci na peníze dobitou státní pokladnu berou tím nejsurovějším útokem.

Rabování veřejných rozpočtů, index korupce mají v Česku nový rozměr.

Hnus, nedůvěra a strach z toho, co  vyvedou politici zítra. Kdo se zase napakuje na úkor národa, který živoří už řadu let v zemi, kde si kliku podávají oligarchové se západními kolonizátory a nemilosrdně s důrazem na detailní sklizeň luxují zbytky ekonomických možností obyvatelstva, které se topí v dluzích a bankrotuje každý den.Ano za blbost se platí, blbější platí opakovaně dokud nepropadnou do totální beznaděje.

Sviní, podrazáků, pokrytců, zlojedů a bezcharakterních prasat je v Česku stále dost na to, aby zde byl možný život pro slušné a pracovité lidi s otevřenou dlaní i srdcem.

Tam, kam se řídí český národ, by nejspíš mnozí ani ve snu nečekali.


Podobné příspěvky