Kdo zapříčinil současný pandemický stav

Arogantní vláda, málo státotvorná opozice, nejhorší výsledky na světě, druhá nejvyšší úmrtnost na světě, říká bývalý člen hnutí ANO Martin Komárek.

Lidi mají krátkou paměť a na to sází mnoho politiků. Volby budou o Babišovi, a o Covidu


Babišovi v řízení pandemie věří jen 7% lidí. Vládě a úředníkům lidé nevěří. Naopak větší důvěře se těší hejtmané.

V poslední době slýcháme z úst “vládních papoušků”, že za současný stav pandemického zamoření české populace vlastně nemůže nikdo. Dalo by se říct, že to je stejný nesmysl jako to, že neexistuje koronavirus.

Když si porovnáme přesná čísla z nepřesných statistik, vše vypadá, že Česko je ve vedení, co se týká zamoření novým koronavirem, který se záhadně objevuje ve svých mutacích, kde se mu zachce, nebo kde ho někdo najednou objeví.

Politici okolních zemí se snaží získat vakcínu jinde, když všichni vidí bezzubou Evropskou unii, ze které si výrobci udělali fíkový list.

Ale v Čechách je za pandemii stále ještě odpovědná vláda v podání činovníků z hnutí ANO a ČSSD. Právě tato vláda, ať chce nebo ne, má politickou odpovědnost za to, co se v České republice nyní děje.

Už je asi jedno, kdo svádí vinu na druhé, vykládá do médií své vlastní úvahy a soudí veřejnost, která už nevěří vlastním uším, co všechno nablábolili politici a jaký se současný stav a důvěra občanů.

Na podzim už bude veřejnost soudit politiky ve volbách a stav pandemie v ČR, likvidace hospodářství a zadluženost země. Ve škole by nejspíš celá vláda dostala čistou pětku, uvidíme jak rozdají známky voliči.


Zatím, co se celá Amerika modlí za zemřelé, Česká vláda lidem stále jen vyhrožuje a nesrozumitelně informuje a ze dne na den chaoticky mění svá nová a nová rozhodnutí. Inu kvantita není kvalita.


Bývalý koordinátor promluvil: Jak se očkuje, když to řídí premiér

Podobné příspěvky