|

Kdy přestanou krást socialističtí prospěcháři

Politika posledních třicet let v Česku se vyznačovala svobodou a demokracií. Zatím co celý národ bujaře oslavoval, tak komunističtí prospěcháři na vysokých hospodářských postech se jako chameleóni měnili.

 

Kreatury demokracie

Z mnohých soudruhů se stali členové ODS, ČSSD a dalších demokratických stran. Ze dne na den se ředitelé státních podniků měnili na majitelé firem a rychle si zvykali na název podnikatel. Často se podnikateli stávali socialističtí prospěcháři, kteří se zlodějinou měli do činění mnohé a navíc tomu dnes mohli hlasitě říkat podnikání.

Málo mladých lidí dnes ví, že komunisté Havlovi odevzdali politickou moc ve státu, ale nikdy nepředali moc ekonomickou. Už jen proto, že každý kovaný komunista s ostrými lokty byl ředitelem velkého socialistického podniku a na něj byla navázána smečka komunistických STébáků, která měla přesné údaje o tom, jak podniky prosperovaly.

Mnoho členů komunistické STB se díky dobrým informacím hravě zmocnilo prosperujících firem, které nepřátelsky převzali a provozovali, nebo zpeněžili prostřednictvím západních investorů. Ale tentokrát si peníze vydělané dělníky nacpali rovnou do svých kapes a nikoli do komunistické pokladničky. Noví kapitalisté převzali ekonomické otěže a dělnickou třídu přeměnili v novodobé otroky, kteří pracují často za třetinové platy na pokraji chudoby. Bohaté Česko bez dluhů se stalo novodobou kolonií přátel ze západu. Šikovní Díky špatným zákonům a mezinárodním smlouvám se Češi postupně stali novodobými otroky ve vlastní zemi.

Mnoho socialistických milionářů s komunistickou minulostí najdeme prakticky ve všech politických stranách.

Česká země musí počkat až, staré komunistické hyeny v hávech chameleónů volně zhynou a jejich místa obsadí nová generace. Zde platí boží spravedlnost, protože umřít musí i lidské hyeny s miliardami v kapsách.

Paradoxem zůstávají praví komunisté, kteří si zachovali alespoň tvář a nestali se z nich krvelačné hyeny demokracie a svobody.

Podobné příspěvky