15 června, 2024

Mojevlast.cz

Ukončeme vlastizrádné politiky a vraťme Čechy Čechům

Komediant Novotný v politice. Řeporyje mají na krku dvě exekuce a starosta spí.

„Řeporyje se dostaly do dvou exekucí, protože nezaplatily právní služby za dva prohrané soudy pro cenzuru obecního časopisu Řeporyjské echo. Starosta a místostarosta způsobili cenzurou a prohranými soudy městské části škody ve výši cca 100 tisíc korun. Zatím škodu odmítají uhradit,“ postěžoval si Radovan Sedlář, kterému je starosta trnem v oku už delší dobu.

„Je ostuda, že si vedení MČ není schopno ohlídat platby. Jen to ukazuje jejich neschopnost. Jinak není to strašení exekucemi. Dvě exekuce byly skutečně vyhlášeny,“ doplnil ještě s tím, že má na všechno písemné důkazy.

Mohlo by se zdát, že Novotný má v obci velké zastání a silnou voličskou základnu. Zas tak růžové to ale není. „Naše rodina ho třeba nevolila, znám pár lidí, co ho volili, prý už nikdy více. Dělá naší obci jen ostudu. Raději říkám, že bydlím v Řepích,“ nechala se slyšet jedna z místních s tím, že takových lidí se v obci najde víc.

Starostovi jsme samozřejmě dali prostor pro vyjádření. Mobilní telefon vytípl. „S tebou se nebavím,“ napsal krátce nato v SMS. Poté ještě poslal kontakt na svého zástupce, místostarostu Davida Roznětinského.

„V první řadě bych chtěl uklidnit všechny občany, Řeporyje jsou ve velmi dobré finanční kondici. Exekuce v řádech několika tisíců korun už jsou vyřešeny a řádně zaplaceny, vznikly nedorozuměním na straně naší právní kanceláře,“ řekl nám na vysvětlenou. „Údajný stotisícový dluh, o němž pánové Sedlář a Nemeth mluví, považujeme za bezpředmětný,“ doplnil.

Do jaké míry jsou herci se svým vzděláním, kde se neučí ekonomie, právo a další předměty, které by mohly být částečnou zárukou, že budou schopni hospodařit s veřejnými rozpočty bude nejspíš na čtenářích a voličích.

Faktem je, že mnoho komediantů není schopno i přes slušné příjmy  ukočírovat ani vlastní rodinný rozpočet, a přitom řídí jako politici obce, města nebo dokonce zasedají ve sněmovně.

Copyright © Chráněného autorským právem | Newsphere by AF themes.