Maďaři nechtějí být ničí kolonií

Kolonizace států zmítaných komunistickým režimem čtyřicet let po druhé světové válce pod rouškou svobody cestování lidí, kteří za chvíli nebudou míst ani na vlak pokračuje.

Krátce po sametové revoluci začal výprodej socialistického hospodářství. A zájem byl veliký, Během prvních deseti let přišli Češi o veškerá výdělečná průmyslová odvětví, která se přetransformovala na západní majitelé, kteří pokračují ve výrobě s lacinou pracovní silou, kterou jim Češi dopřávají.

Po rozprodání všeho, co dobře fungovalo se zlikvidoval zbytek průmyslu, aby mocipáni neměli konkurenci ve všech klíčových oblastech. Dnes Češi nakupují nejhorší kvalitu potravin za nejvyšší ceny v supermarketech  západních majitelů, kteří si zisky odváží  do svých domovin, kde si je užívají v západním luxusu.

Posledních dvacet let, po výprodeji hospodářství se začali Češi rychle zadlužovat. Už nebylo co prodávat, ale náklady na život v bláhových snech Češi museli platit.

Kolonizace pokračuje takovým tempem, že dnes už je českých firem jako šafránu. V Čechách ekonomicky vládnou  všichni, jen ne Češi. Produkce exportu stále klesá. Platy se devalvují. Česká  koruna platí stále méně. Přibývá pracujících lidí, kteří žijí na pokraji chudoby s vizí dalšího prohlubování osobních a státních dluhů.

Po vládě komunistů, začala vláda nejistoty, dluhů a chudoby nejen pro povaleče, ale i pro ty, co pracují od rána do večera.

Svoboda a demokracie pro většinu Čechů představuje špatně placenou práci, za kterou  se mohou svobodně pohybovat do práce a zpět a jednou za rok na levnou dovolenou k moři.

Kapitál má paměť a ten splácejí Češi stále dokolečka svým “západním spojencům.”

A jak to vnímají Maďaři.

Češi mlčí?

Podobné příspěvky