Zákon, který si schválili, následně opakovaně porušovali. Trest prý žádný nebude. Opět Babiš s lidmi vydrbal.

Až absolutní jsou poslední informace právníků o odpovědnosti za opakovaná pandemická opatření, která rušil soud, aby je znovu vláda zavedla a opakované porušila zákon, který sama vydala.

Ukazuje se, že Babiš lidem nasliboval hory, doly.

Ale když řídil firmu jako stát, tak si vykládal zákony po svém, nebo si je ohýbal podle toho, jak se mu hodilo?

Spravedlnost a zákony platí jen pro chudé

Ostatně Babiš se vždy soudil, až do konečné instance a nejspíš se bude ještě soudit nejen s Českem, Slovenskem a Evropskou unií dlouhá léta, protože na konci celého příběhu by místo zalykání se penězi z veřejných rozpočtů měl zaplatit za podfuky,  balamucení a chůzi daleko za hranou zákonů, které všichni ostatní dodržují.

Za dobu vlády Babiše se opět přibližují totalitní manýry starých komunistických prospěchářů, kteří dodnes veřejné rozpočty vyžírají, jako by si chodili doma do ledničky. To, že občas sežerou i něco, co patřilo někomu jinému pod heslem “sytí hladovému nevěří”, jen podtrhuje absolutní situaci, ve které se vyrabovaná pokladna Čechů nachází.


Už je sečteno Babišovi je líp, blbí stále nechápou…

I ti nejblbější dnes vidí, že od vstupu Babiše do politiky nejvíce bohatnou jeho firmy, které předtím prosperovaly s podporou veřejných peněz, tak dnes jako zázrakem raketově bohatnou. Za tím co ve stejné byznysu jiní krachují do Babišových firem tečou veřejné peníze proudem, tak dobře, že všichni ví, že nezbyde už na nikoho nic.

Československá mašina plná estébáků bagruje dotace na plný plyn… a zákony, jo ty jsou…

Zázraky se dějí ale jen v Česku. Tak šikovného premiéra nikde v EU nemají. 


Proč vláda neopravila zmetek zákon? 

Aby Češi procitli, musí zaplatit takovou sumu, za kterou jim poděkují i jejich vnoučata. Babišova vláda udělala z mnoha chudých pracujících žebráky a další budou přibývat.

Podle oslovených právních expertů jde politická odpovědnost v důsledku za kabinetem Andreje Babiše. Právě vláda totiž dává předchozí souhlas s mimořádnými opatřeními, která Ministerstvo zdravotnictví vydává.

Ale ministři prý odpovědní hmotně nejsou.

K čemu tedy občané politiky mají, když za nic nenesou odpovědnost?