23 července, 2024

Mojevlast.cz

Ukončeme vlastizrádné politiky a vraťme Čechy Čechům

Německo upozorňuje na epidemickou situaci v Česku.

„Rezignace a porušování pravidel,“ stojí v titulku zprávy německé veřejnoprávní ARD, která se zabývá situací v Česku. Upozorňuje na to, že se v zemi ve velkém porušují vládní opatření a že se šíří odevzdaná nálada. „Ministr se ani neobtěžoval vidět na současném vývoji pandemie koronaviru něco pozitivního,“ připomíná web Tagesschau slova ministra zdravotnictví Jana Blatného.

Když nejsou opakovaně vládnoucí politici přichyceni novináři za přímé lži, tak už každý Čech ví, že místním politikům (podnikatelům) se fakt dá věřit každé “páté slovo”.

Německá televize připomíná, že Karlovarský kraj, který je obklopen Bavorskem a Saskem, je v otázce zdravotnictví upozaďován.

Asociální projevy premiéra Babiše na adresu nejmenšího a nejslabšího kraje více připomínají majitele firmy, který zamýšlí spíš jeho likvidaci, něž aktivní úsilí, které by vedlo k řešení, jak dlouhodobě podfinancovaný region znovu postavit na nohy, zajistit diverzifikaci potenciálu zdrojů, prosperitu a postupný rozvoj.  

Politický marasmus navíc u malé a bezbranné země, dlouhodobě kolonizované svými mocnými západními bratry, každoročně vyvádějící stovky miliard korun z české ekonomiky dovedl občany Česka nejen na pokraj skutečné chudoby, ale dokonce pracující lidé zde zejména v rodinách s dětmi nejsou schopni bez aktivní pomoci rodičů uživit své děti. Takových českých rodin jsou tisíce. K tomu dlouholeté křivení cen dotacemi pro vyvolené oligarchy, totálně destruuje podnikatelské prostření v otevřené ekonomice všem, včetně VIP podnikatelům s dotačními mafiemi v zádech.

Platy na pokraji žebroty, západní kolonialismus, dobývání renty, laciné a nekvalitní potraviny, dlouhodobě podfinancovaná infrastruktura a rostoucí index korupce asi nebude tím očekávaným blahobytem, který politici lidem po listopadu roku 1989 slibovali.

Kde je prosperita, slušná společnost a vysoká životní úroveň západních zemí?

 

Copyright © Chráněného autorským právem | Newsphere by AF themes.