30 května, 2024

Mojevlast.cz

Ukončeme vlastizrádné politiky a vraťme Čechy Čechům

Po prázdninách budou volby

Blíží se opět volby, kdy Češi budou pečlivě vybírat své zástupce, kteří budou střežit jejich svobodu, demokracii, ale především veřejné peníze a blahobyt pro budoucí generace. I když po posledních čtyřech létech, to budou spíš astronomické dluhy, které se téměř zdvojnásobily.

 

Proto jsme se zeptali jednoho z politiků.

Čím lákáte voliče, co pro vás znamená volební vítězství? 

Voliče můžete nalákat i docela úplnými nesmysly, jako je například to, že něco dostanou zadarmo. Jediné, co je důležité je to, že si musí myslet, že věříte tomu nesmyslu, který jim říkáte. Strhnou davy lidí na něco zadarmo je v Čechách stále jedna s nejosvědčenějších fint, na které naskakují téměř všechny věkové skupiny a ti starší by dokonce za něco zadarmo prodali i vlastní kamarády.

Volební vítězství pro mnoho politiků je vlastně to, jak se s málem dostat ke státní pokladně, která se dá plenit, i když neprospívá tím způsobem, že jen zadlužíte za vysněné hlouposti všechny ty chudáky dalšími a dalšími miliardami. Úplně nejlepší je, když veřejné peníze prožerete ve spotřebě a nic po váz nezbyde, to si pak nikdo ani nemůže na nic stěžovat.

 

A co poctivost, pracovitost a obětavost ?

Tak to jste na úplně jiném hřišti, v politice je to jen jedna z mnoho marketingových kampaní, které mají za cíl nasměrovat stádo ovcí, ke správnému bačovi, který je dokonale ostříhá a podojí.

 

To jsou takový snad všichni?

Ne, v politice je pár procent slušných lidí, ale s těmi se nikdo nebaví. Mnozí Češi jsou zvyklí místo podnikání podvádět, a další jen parazitují a systému.

 

Kdy to bude lepší?

To je hrůza pro všechny. Je to doba, kdy bude chodit k volbách 100% voličů, kteří budou politické poctivce a slibotechny kontrolovat tak, že oni budou pro ně pracovat a sloužit. Pak teprve bude na palubě méně krys, že loď uveze, a ne jako dnes, kdy loď je tak plná krys, že i když nic nežerou, tak se potápí.

 

Zvrácená realita, nebo skutečnost?

Vy jste snad úplně nechápaví.

Copyright © Chráněného autorským právem | Newsphere by AF themes.