Premiér Babiš neurvale zaútočil na Ústavní soud i Rychetského

Premiér vlády Andrej Babiš (ANO) surově osočil Ústavní soud (ÚS), že se pokouší ovlivnit politickou situaci v České republice a znevěrohodňuje v očích veřejnosti ústavní systém.

Babiš jako majitel firmy neurvale zaútočil i na předsedu ÚS Pavla Rychetského.

Projev velkopodnikatele a premiéra Babiše vystihoval více rozzuření vzteklého majitele firmy, než slušného politika. Babiš si nebral servítky a otíral se o věci z minulosti v detailech, jako by je četl z policejních vyšetřovacích spisů z dob socialismu.

Velká část politických stran naprosto odsoudila vidění světa podle Andreje Babiše, kde platí, že jediný od rozhoduje s tím, že má vždy pravdu a všichni ostatní lžou, poslouchají a mají právo souhlasit.

Dá se očekávat, že draze placený Babišův marketing přitvrdí a “hnojomety” sluhů a poskoků  hnutí ANO pojedou na plné obrátky, aby ukojili touhu po moci svého mecenáše.

Již v minulosti proběhla aféra, která detailně popisovala situaci, kdy Babiš s novinářem plánuje, jak načasovat kompromitující zprávy, na politické soupeře a kdy je vypustit na veřejnost a cílem poškodit politika nebo politickou stranu za kterou kandiduje.

Takové špinavé praktiky byly v minulosti sledovány u ČSSD i ODS dokonce i na komunální úrovni.

 

Podobné příspěvky