15 června, 2024

Mojevlast.cz

Ukončeme vlastizrádné politiky a vraťme Čechy Čechům

Přestaňte kňourat a jděte volit

Protesty proti populismu, zlo šířící se na sociálních sítích jsou často jen výkřiky pokrytectví a slabosti většiny Čechů.

Český národ je stále prošpikován zrůdami z StB, které nejen v Agrofertu, ale v mnoha dalších firmách nemorálně rozkrádají veřejné statky.

Tolik zla, které se přičítá dnes Babišovi, by on sám bez podpory mnoha bývalých agentů STB a zkorumpovaných státních úředníků nezvládl zkoncentrovat. Právě lidi, kteří jdou tam, kam je ztrouchnivělý systém pustí a nemají morální zábrany, dnes vládnou v naší zemi.

Politici, kteří si berou omluvenky na výslechy, kde vysvětlují svou trestnou činnost jsou hanbou všech Čechů, kteří si neumí udělat ve vlastní zemi pořádek.
Smutné je zejména fakt, že dříve pracovat pro lidi bylo ctí  pro ty, kteří byly z pohledu morálních vlastností elitou národa a jejich práce dlouhodobě ukazovala prospěch pro celou společnost a nikoliv současný stav, kdy jsou u moci podvodníci, šmelináři, zlojedi a lháři s amnestií v zádech, kteří ochotně pro pár korun prodají bez mrknutí oka jeden druhého.
Přitom stačí přestat nadávat a jít k volbám.
Demokracie se nesmí rovnat se slovem lži a korupce. Vybírejte lidi, které znáte a vězte, že miliardáři v politice jsou už dávno, ale jen ti nejdrzejší si dovolí krom toho, že si ukrajují nejvíce z veřejného krajíce veřejně si ukrajovat z medvěda, který ještě běhá po lese.

autor:MiRi

Copyright © Chráněného autorským právem | Newsphere by AF themes.