30 května, 2024

Mojevlast.cz

Ukončeme vlastizrádné politiky a vraťme Čechy Čechům

Řeporyjská zrůda z ODS pokračuje v zavržení hodných praktikách

Zdrcená Anička Slováčková reagovala na krutá slova Novotného: Moc mě to ranilo!

Zpěvačka Anička Slováčková léčící se s rakovinou poprvé zareagovala na krutá slova řeporyjského starosty. Pavel Novotný měl říci, že Slováčková do roka a půl zemře.

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný reagoval velmi nevybíravým způsobem na fotografii hudebníka Felixe Slováčka, který ve středu přišel na oslavu 1. máje koalice Stačilo spojenou s KSČM. Tam se vyfotil například s komunistickou kandidátkou do Evropského parlamentu Kateřinou Konečnou.

Pavel Novotný: Anička nemá žádnou šanci

Novotného to rozčílilo a do Slováčka, který je otcem Aničky Slováčkové, se ostře pustil. „Felix byl vždycky deb**. Dávám mu pokoj asi rok a půl, co vím, že mu zemře dcera. Anička bohužel nemá žádnou šanci. Ale tohle přehnal,“ prohlásil starosta Řeporyjí Pavel Novotný v reakci na Slováčkovu podporu předvolební akce koalice Stačilo.

Veřejnost Novotného slova o tom, že Anička Slováčková zemře, silně pobouřila. Jeho sledující se do něho ostře pustili s tím, že tohle už vážně přehnal. Novotný se za to musel omlouvat. „Tak já se tedy omlouvám, za zcela nevhodný tweet týkající se rodiny Slováčkovy (Slováček s Patrasovou prostě, neumím to skloňovat). A jděte na týden do pr**le. Omlouvám se upřímně a nesmírně svého tweetu lituji,“ napsal Novotný poněkud nesouvisle.

Dnes na drsná slova o své smrti reagovala sama Anička Slováčková, která už jednou vyhrála boj s rakovinou prsu, ale nemoc se jí bohužel loni objevila znovu. Tentokrát zasáhla plíce a zpěvačka tak nyní postupuje další kolo náročných chemoterapií. Sama nedávno ukázala, jak náročné to je, jak velké kruhy pod očima se jí dělají a jak její tělo strádá.

Anička Slováčková: Novotný mě pohřbívá zaživa!

Stále se ale snaží držet, statečně bojuje, léčí se a dodává sílu i naději ostatním vážně nemocným lidem s rakovinou. O to více jí slova Pavla Novotného ranila. „Omlouvám se. Nechci zasévat nenávist, ale tohle je takovej kok**! Asi poprvé v životě mám chuť někoho zmlátit, přátelé, tak moc se mě to dotklo,“ reagovala Anička Slováčková.

zdroj: Zdrcená Anička Slováčková reagovala na krutá slova Novotného: Moc mě to ranilo! (crzpravy.cz)

Copyright © Chráněného autorským právem | Newsphere by AF themes.