Proč Slováci léčí a Češi jen mlží

Existuje nějaký lék na Covid-19?

Musí nešťastní pacienti opravdu trpět, nebo dokonce v bolestech umírat?

Je možné některé, nebo dokonce mnohé z nich zachránit?

Je stále čas na české filozofování a teoretické blábolení na akademické úrovni, nebo se může zkušebně nasadit laciný lék, který už jinde ukazuje jasné klinické výsledky a je na trhu téměř čtyřicet let?

Ano, takový lék existuje a jinde ve světě, včetně sousedního Slovenska, se používá. Jmenuje se ivermektin. Je laciný, dostupný a je tu už přes čtyřicet let jako lék proti parazitům.

Slovensko používání ivermektinu v nouzi dočasně povolilo.

Česká republika prostřednictvím některých lékařů, kteří jen kritizují zatím o vyzkoušení ivermektinu příliš nauvažuje. Nejspíš se čeká na to, až Češi budou odjíždět za léčbou jinam.

Nepochopitelné se lidem jeví především to, že na jedné straně je vláda denně straší v médiích a na straně druhé se brání všemu, co se dá vyzkoušet.

Do nebe volající debilita místních pohlavárů, kteří brání i ve volném nákupu zboží. 

V “Českém Kocourkově” lék pro lidi neseženete, pouze ve  veterinární verzi pro zvířata. Tomu se říká “MEGABORDEL”, protože naši sousedé ho mají a běžně se dá předepsat. 

Objevitel čtyřicet let starého léku dostal Nobelovu cenu, protože tento lék zachránil desítky milionů životů v Africe a v Indii. Použití ivermektinu bylo nasazeno úspěšně pro léčbu takzvané říční slepoty.

Je Česko v zajetí farmaceutických firem, které se snaží získat monopol na zdraví a k tomu užívají draze placené papoušky ?


„Není to žádná neověřená novinka. Bezpečnost ivermektinu je dokázaná. Jeho účinnost u covidu se ještě musí potvrdit na velkých studiích, ale v této chvíli se to jeví tak, že pacienty zbavuje viru. Musí se však dostat k pacientům včas, když pacienti začínají mít příznaky zápalu plic nebo průdušek a mají vysoké teploty,“ uvedla pro Právo primářka Andrea Letanovská z bratislavského Národního onkologického ústavu.


další zdroj: newagebd.net, biospectrumasia.com,  arabnews.com

Primářka ARO: Ivermektin je bezpečný a zbavuje tělo viru


23.2.2021_čas běží

Brněnští lékaři sloužící na covidovém oddělení vyzkoušeli k léčbě pacientů už několik nadějných léků. Vedle remdesiviru a kortikoidů nasadili koncem roku i ivermektin, který v Česku zatím není k dostání. Podle primáře a zástupce přednosty I. interní kardioangiologické kliniky FN u svaté Anny v Brně Michala Rezka to vypadá, že by mohl fungovat. Čekat na klinické studie podle něj v této napjaté situaci nelze.


“KDYŽ SE NECHCE JE NA ŘADĚ DEFENESTRACE”

 

Podobné příspěvky