Tři vakcíny pro Babiše

Názor některých seniorů na práci politiků může být tak pozitivní a dojemný, že jednomu zůstává rozum stát.

Politický marketing  je práce jako každá jiná, na jejímž konci jsou hlasy těch, co uvěřili dopraveny do volebních uren, aby bylo líp. Snad ta kvalita nebude stejná, jako u nejlevnější paštitky v regálu s nápisem “sleva”.

Dopis seniorky je důkazem toho, že světlo na konci českého tunelu existuje.


Vážení,

jsem šťastná, že v naší zemi dělá pořádek pan Andrej Babiš, který se stará o všechny občany a myslí i na seniory. Už jsem dostala druhou dávku vakcíny a jsem ráda, že ve svých letech mohu být přednostně ochráněna před zlou nemocí Covid-19. Už budu zase chodit bez obav na výlety a v létě pravidelně na zahrádku odpočívat a užívat si sluníčka.

Všichni, kteří čekají na vakcíny musí být trpělivý. Snad to vyjde každému a bude včas ochráněn před onemocněním.

Už jsem byla i na Čapím hnízdě a dokonce zadarmo. Autobusem to bylo pohodlné a moc se mi líbilo jak se tady o všechno starají. Všechny dotace bych dala rovnou  panu Babišovi, aby bylo všem líp. On je spravedlivý, všude to říkají.

Jen mě mrzí, jak o něm zlí lidé lidé mluví. Mě nevadí, že byl komunista. Důležité je, že myslí na svou firmu jako na stát.

My víme, že všichni ostatní pořád lžou.

Za přidaných pět tisíc jsem si hned koupila nové hrnce na polívku a deku z pravé ovčí vlny. Udělalo nám to velikou radost, trávíme po obchodech celé dny a neunikne nám jediná akce a oblíbené slevy.

Pan premiér by si podle mě zasloužil vakcíny tři, aby měl možnost pro naši zemi ještě dlouho pracovat a podporovat dál seniory na věčné časy.

Nám už je líp.

S pozdravem Alena Š.


Poznámka redakce:

To se jistě všem ulevilo. Je chvály hodné, že některým našim seniorům už je líp. A ti co stále neví, mohou dál čekat, až bude líp i jim.

Podobné příspěvky