„My jsme nechtěli otvírat ty bary, aby sem zase z celé Evropy chodili popíjet cizáci a potom je z toho velký problém,“ řekl Babiš překvapenému moderátorovi na Radiožurnálu.

Na Twitteru pak Babiš napsal, že Piráti chtějí lidem nuceně nastěhovat do bytů nájemníky – „nejlíp nějakého migranta“. Piráti kvůli tomu Babišovi poslali předžalobní výzvu a žádají omluvu.Politolog: Zoufalé a nevkusné posusy o převrácení témat, které lidi zajímají

Podle politologa Tomáše Lebedy se nyní musí vše, co politici takto řeknou, už brát jako součást předvolební kampaně.

„Andrej Babiš to neřekl náhodou, je v tom záměr. Že je to obzvláště nevkusné, když to zazní z úst premiéra, je ale více než zřejmé,“ řekl politolog Lebeda, podle nějž může jít o snahu odvést pozornost od jiných témat, která by se v předvolební kampani mohla objevit.

Na jedné straně obří státní dluhy a krachy mnoha firem a živnostníků a na druhé straně raketové bohatnutí firem premiéra Babiše ve stovkách miliard. Dnes je jasně vidět, jak se po nástupu toho, který nikdy do politiky nechtěl, začalo zázračně jeho firmám dařit, jako by všechny najednou vyhrály v Bingu.


zdroj:CT