15 června, 2024

Mojevlast.cz

Ukončeme vlastizrádné politiky a vraťme Čechy Čechům

Čechy Čechům

ČECHY ČECHŮM …

LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD 

ÚSTAVA ČESKÉ REPUBLIKY

Jste hrdí na to, že jste Češi, nebo jste jen příštipkáři a pacholci pracující za almužnu na panských polích novodobých kolonizátorů, kteří vyjídají naše hospodářství a cpou se k prasknutí vším, co jim přijde pod ruce a nás nechají živořit?

 

Ne? Pak vítejte… 

Změnit zemi k lepšímu je možné, ale nejdříve je třeba vypít kalich hořkosti až do dna. Pokud si myslíte, že už na dně jsme, tak se mýlíte, protože jsme jen na kolenou. To horší teprve přijde, když budeme čekat a nic nedělat…

 
Co dobré mohou pro Čechy a Český stát vykonat politici placení z cizích zemí?

Mnoho Čechů vůbec netuší, že jejich oblíbená media často vlastní cizí společnosti s neprůhlednou vlastnickou strukturou s akciemi na doručitele. 

Čeští občané mnohdy živí bohaté zahraniční firmy vlastnící například obchodní řetězce, které Češi nevlastní, ale každý nákupem jediného rohlíku přispívá má blahobyt našich západních přátel, kteří si žijí s několikanásobně vyššími příjmy a levnějšími potravinami ve své zemi na takové úrovni, kterou si mnoho chudých Čechů nedokáže vůbec představit.

Obdobná situace je téměř v celém průmyslu, kde Češi pracují na své cizí západní přátele, kteří jim posílají předražené zboží nevalné kvality a zde vydřené peníze si po zdanění utrácí po stovkách miliard ve svých domovech daleko za hranicemi České republiky.

Češi mimo jiné čtou noviny vlastněné zahraničními společnostmi, které podporují ekonomicky hlavně své země a podle toho se chovají.    Českou “svobodnou republiku” někteří nezávislý ekonomové směle nazývají novodobou kolonií našich západních přátel, které ve skutečnosti zajišťuje těm nejbohatším okolním státům levnou pracovní sílu novodobého otrokářského systému formou rentiérského kapitalismu a dalších nástrojů zotročování nejmenších zemí nejen evropského společenství současných elit, které nemilosrdně vyžírají své “spojence”, které v minulost opakovaně ve chvílích nejtěžších zradili.

Opakuje se historie, kdy se Češi znovu stávají pacholky ve “vlastní zemi”?

 

Chcete vědět, co se v Čechách skutečně děje od Čechů nebo od propagandy z venku?

Máte pro nás zprávy z Vašeho města nebo vesnice?

Napište nám Vaše příběhy na info@mojevlast. cz

Vážení čtenáři, služby pro server zajišťuje česká společnost, nikoli neznámí majitelé z Kypru.

Copyright © Chráněného autorským právem | Newsphere by AF themes.