Zastupitel za ODS vedl demonstraci extrémistů, tvrdí Piráti

Nechvalně známá zlodějinami a privatizačními podvody  ODS má v Praze problém.

Zastupitel z Prahy 6 Jan Dočekal, zvolený za ODS, člen zastupitelského klubu ODS a sponzor ODS, moderoval a vedl po boku extremistů z brněnského spolku Slušní lidé nedělní demonstraci na Staroměstském náměstí proti vládním opatřením.

Tvrdí to Piráti, kteří jej otevřeným dopisem vyzvali k rezignaci a „nástupu do nemocnice jako dobrovolník, aby pomohl odčinit následky své bezohlednosti.“ V otevřeném dopise Piráti kromě jiného píší: „Vládní nařízení jsou chaotická. Ale volený představitel města musí jít v těchto těžkých časech příkladem a ne moderovat akci po boku brněnských extremistů, jejímž přímým následkem je zahlcení zdravotních kapacit města a uvrhnutí do karantény části už tak přetíženého IZS. Tím ohrožuje zdraví a životy Pražanů.“

Dočekal je členem Svobodných a politického klubu ODS, uvedly Seznamzprávy.cz


“Mám dojem, že se nám dnešní demonstrace povedla na výbornou. Plný Staromák (oproti oficiálním číslům spíše 8 tis. lidí), profesionální technické zázemí, žádné konflikty, zajímavé osobnosti (Dan Landa, prof. Beran, Michal Suchánek a samozřejmě Václav Klaus st.) a dokonce i nahatý prsa. A za sebe si myslím, že jsem to odmoderoval docela slušně – teda na to, že před takto plným náměstím jsem zatím v životě nemluvil,” pochvaloval si na FB profilu Jan Dočekal.


 

Podobné příspěvky