23 července, 2024

Mojevlast.cz

Ukončeme vlastizrádné politiky a vraťme Čechy Čechům

Fialovi dorazily další proruské nálepky, už jsou to i zemědělci

ODS lhaní, předvolební podvody, mediální lži to jsou základní stavební kameny ODS, která si z předvolebních lži udělal výkladní skříň své politiky vůči stále důvěřivým občanům.

Jedna z poslední mediálních mega lží vylezla v přímém přenosu v TV Prima News od “Alexandra Alexandroviče Promopro” (ODS).


“Saša “PROMOPRO” Vondra, kariérní politik a prodloužená ruka amerických zájmů v naší zemi je obyčejný lhář a vyžírka.

Muž, který měl sedět nikoliv v Bruselu, ale na Ruzyni, neboť o kauze, v níž byly rozkradeny stovky milionů korun, lhal, jak když tiskl. To, že nebyl souzen a odsouzen k vysokému trestu odnětí svobody, je možné snad jedině u nás, kde rovnost před zákonem už je pouze archaickou vzpomínkou na časy dávno minulé, ” uvádí předseda strany PRO, Jindřich Rajchl.

“To, co předvedl v neděli, kdy vytáhl prokazatelně zfalšovaný dopis na ruskou ambasádu jen proto, aby poškodil protest zemědělců, by v každé normální demokratické zemi znamenalo okamžitou rezignaci daného politika.

Následně pak ještě v CNN Prima News lhal o tom, že na námi pořádaných demonstracích byly ruské vlajky a lidé v tričku s Putinem. Ne, nikoliv, Sašo, já naopak 2 měsíce předem žádal o to, aby lidé na naši demonstraci žádné ruské symboly nenosili,  a ty tam také nebyly.

Nicméně otevřeně říkám, že nařčení z proruskosti je pro mě od usvědčeného lháře a podrazáka, jenž by měl buď odpočívat v teplákách v chládku, popřípadě chodit výhradně v kanalizačním systému, spíše lichotkou.

Agenti cizích mocností totiž vždy odstiňují podezření padající na ně samotné tím, že obviňují své nepřátele z vazeb na cizí mocnosti.

Člověk, jenž je podle webu WikiLeaks „největším spojencem Spojených států na české politické scéně“, není totiž ničím jiným než agentem cizí moci v naší zemi, doplnil Rajchl (PRO)


komentář : mojevlast.cz

O Fialovo nálepkování každého, kdo má odlišný názor než pěti koaliční vláda slepená z výškrabků, které by se pod svými pravými jmény do sněmovny nikdy nedostaly začínají občané pomalu ignorovat. Možná už jen proto, že se stále opakuje ten zoufale primitivní proruský narativ, který “Fialoví poskoci” spojují stále v válkou na Ukrajině krmící americký a západní zbrojní průmysl penězi, které Ukrajinci nemají a zadlužují celý stát řítící se do západního výprodeje bohatých kolonizátorů, kteří po válce vytěží vše, co Ukrajina má.

 

Copyright © Chráněného autorským právem | Newsphere by AF themes.