23 července, 2024

Mojevlast.cz

Ukončeme vlastizrádné politiky a vraťme Čechy Čechům

Bývalý sovětský satelit shání munici pro Ukrajinu napsal deník v USA

Pro Fialovu vládu další debakl a demonstrace nekonečné hlouposti. V Americe ukázali, co si o Česku opravdu myslí.

“Malý bývalý sovětský satelit shání ve světě munici pro Ukrajinu,” napsal do titulku americký deník, když informoval, že Česko dokázalo zařídit pro Ukrajinu 800 tisíc kusů munice. Poté, co novináři z USA článek vydali, se proti titulku ohradil například americký velvyslanec v Česku Bijan Sabet.

Prozápadní kabinet Petra Fialy dělá vše pro to, aby bylo jasné, že Česko patří na Západ. Nejen rétoricky, ale i prakticky. Jenže pořád to nestačí, ukázal titulek článku deníku Wall Street Journal, který Česku přiřknul dost nelichotivé označení.

“Milý Wall Street Journal, opravil jsem to pro vás,” napsal Sabet na sociální síti X (dříve Twitter) a titulek přepsal na: “Třicet let demokratická země a důležitý spojenec NATO”. Jistá pachuť přesto zůstala. A připomněla, co si řada obyvatel na západ od Česka o středoevropském regionu stereotypně myslí napsali na zpravy.aktualne.cz.

Je to jistá potupa užitečného idiota v podobě Fialy z ODS, který se v celém divadélku vyjímá jako loutka s přídavkem ještě blbějšího Švejka, bohužel v zoufalé tragikomedii vlastní nenažranosti současných vládních politiků, které už nevystojí více než polovina českých občanů.

Lži, špína, podvody jsou hlavními moty, které po volbách nabídnul Fiala společně se svými kumpány. Mnozí lidé už dlouho litují toho okamžiku, kdy nešli k volbám a tak umožnili vznik vlády, která se vyznačuje rysy spíše parazita a podrazáka, než vláda, které koná ve prospěch českého národa.

Stoupá protivládní napětí, které čas od času vybublá v demonstrace na Václavském náměstí, pořádané vlasteneckou scénou pod vedením právníka Jindřicha Rajchla, který začal formovat politickou stranu pod názvem Právo Respekt Odbornost (PRO) jako alternativu pro Čechy, kteří mají dost politických slepenců prostoupených kompromisy za hranou slibů, činících pravý opak a zadlužujících občany Čech raketovou rychlostí, bez vidiny budoucnosti pro sebe nebo své děti.

Copyright © Chráněného autorským právem | Newsphere by AF themes.