15 června, 2024

Mojevlast.cz

Ukončeme vlastizrádné politiky a vraťme Čechy Čechům

Další Babišův ministr si hrál malou domů.

Že by Andrej Babiš měl štěstí na výběr ministrů se úplně říct nedá. Tím spíš jako dlouholetý manžer, skvělý organizátor a velkopodnikatel s obřím vysavačem na dotace.

Reportéři Televize Seznam a Seznam Zpráv poslední týden otáčí pozornost na už čtvrtého ministra zdravotnictví ve vládě Andreje Babiše. Jan Richter a Tomáš Pergler nejprve odhalili, že ministr zdravotnictví Petr Arenberger nepřiznal příjmy z kosmetických studií a že ve svém majetkovém přiznání zásadně „podsekl“ sumu nemovitostí, které vlastní.

Proto není opět jasné, zdali pan doktor je notorický lhář, nebo rychle navštíví kolegu specialistu, který se bude podrobně zabývat výpadky jeho paměti a napíše mu VIP lékařskou zprávu, která ho udrží se závažným zdravotním problém v křesle ministra, aby mohl bez omezení pobírat dál veřejní peníze a úspěšně se přitom léčit s hlavou, která zapomíná, nejlépe do konce volebního období.

Speciální problémy mají často i speciální diagnózu.

„Havně když to nebude míst vliv na funkci rostlináře.“

Podnikavý pan profesor Arenberger podle veřejně dohledatelných informací pronajímá jednu ze svých nemovitostí ve středních Čechách, přímo  Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, kterou sám řídí.Jak smutné u lidí topících se v penězích, to je další z Babišovo reputací k jeho výrokům jak bude řídit stát jako firmu.
Zatím to byli většinou chlapíci, kteří si přišli na státní útraty pořádně vydělat a pracovali často pro svůj osobní prospěch na úkor státu.
Voliči hnutí ANO musí nejspíš skřípat zuby.

Jak ministr vykazuje příjmy? Arenberger si říká o pozornost berňáku

 

Copyright © Chráněného autorským právem | Newsphere by AF themes.