Na zlý vir z Číny, skvěle funguje americká vakcína

Na zlý vir z Číny, skvěle funguje americká vakcína

Asi nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že vojenský průmysl je podle mnoho lidí více než padesát let před technologiemi, které užíváme dnes.

To, že za padesát let bude vypadat válka úplně jinak než v současnosti si dovede mnoho lidí jistě představit. Krom ničemů z politických stran, kteří jsou často jen parazity společnosti, s vlastnostmi a vychováním “řeznického psa” si veliký koláč ukrajují ti, kteří mnohdy ovládají politické a všehoschopné zrůdičky.

Ano posluhovači skutečných pánů světa, kteří vlastní nebo ovládají kontinenty může být byznys ve zdravotnictví velikou motivací. Ale jak vydělávat, když jsou lidé stále zdravější a dožívají se stále vyššího věku.

Aby mohli farmaceutické giganty vydělávat ještě více je zákonitě potřeba více nemocných a po zázračných lécích se jen zapráší.

Zaprodanci ďáblovi pro mrzký peníz podrazí kohokoli.

Současná bezcharakterní , bezohledná společnost založená jen na spotřebě často ani netuší, kdo a na jakém hřišti si hraje.

Placená mediální propaganda v soukromých médiích je pouze jen zaplacené divadlo pro stádo ovcí, které poslouchají a děsí se z toho, co bude zítra ve zprávách. “Asi nejhorší smrt je z vyděšení.”

Občas dojde k tomu, že se někdo ze stádečka utrhne a pro výstrahu ostatní je za své svobodné názory vyhozen z práce, nebo společensky znemožněn. Lupiči si umí poradit s každým.

Novinářské zrůdičky, často ani neví jaké bludy bludí.


Perlení na Stream TV, aneb kam až mohou zajít nejlepší žáci Josepha Göbbelse.


JE TUNA RUDÝ NOK, NEBO JEN VESELÝ DEBIL

Podobné příspěvky