Od března začnou očkovat praktici

Podle vládního zmocněnce Dzurilly praktičtí lékaři z informačního systému přesně poznají, kdo z jejich pacientů už je naočkovaný, kdo už má termín zaregistrovaný a komu mohou zavolat s nabídkou očkování.

Kšeft z očkovacími centry jako kšeft s testovacími centry se asi konat nebude. Nejspíš si vládní miliardáři už nestihnou zprivatizovat další byznys, který je financován ze státní pokladny k tíži dluhu všech občanů.


ZDROJ:FACEBOOK


Další pozitivní informace pro seniory. Všichni to budou mít ke svým praktickým lékařům blíž, než do center miliardářů. Hlavně nebudou muset vyplňovat tabulky svých osobních údajů, které si stát neumí vytáhnout ze svých databází a místo služby občanům nabízí další stupidní memorování dat, která už má často i několikrát se svých agendách. Důchodci často ani počítač nemají.

Tým informatiků nyní kromě zapojení praktiků řeší také takzvané závory.

Právě ty mají v systému zaručit, aby se na daném očkovacím místě dostávalo na zájemce postupně, podle vakcinační metodiky ministerstva zdravotnictví, která určuje pořadí očkovaných ve skupinách podle věku či profese a nenahrává bezpáteřním kmotrům a papalášům, kterých je v Česku od dob privatizace jako much.


Otázkou zůstává zdali nejsou papaláši už mezi těmi, kteří programy připravují, pak by se daly závory vždy čas od času trochu přizvednout, aby si VIP papaláši přišli taky na své.


 

Podobné příspěvky