Babiš couvá, se Zemanem bude sám

Ještě v pondělí odpoledne plánovali oba bývalí komunisté seanci s rodinami, což se však příčilo proticovidovým doporučením ministerstva zdravotnictví a vnitra, které má Babiš pod kontrolou.


„V současné době je výrazně omezen volný pohyb osob. Z těchto důvodů není povoleno se stýkat s osobami, které nejsou členy vaší domácnosti či rodiny. Není povoleno pořádat či se účastnit večírků, větších setkání ani oslav,“ upozorňuje covidový web Ministerstva vnitra.
„Je to jako návštěva v domácnosti, neboť lánský zámek je sídlem prezidenta republiky a pan prezident tam de facto bydlí. Taková návštěva je zcela v souladu s platnými protiepidemickými opatřeními,“ napsal původně premiér ČTK.
Premiér však po pondělní vlně kritiky se otočil jako korouhvička a v Televizních novinách na Nově oznámil, že s hlavou státu odloží novoroční rodinný oběd a sejdou se pouze ve dvou. Nutno podotknout, že Babiš má k dispozici jeden z největších marketingových týmů, který se dnem i nocí snaží udržet voliče hnutí ANO za každou cenu na preferencích, aby bylo líp.

Čí je Česko firma, která se dojí na dotacích a zakázkách pro elitářské skety?


zdroj:YouTube

Podobné příspěvky