Komunisté si stěžují na Babiše

Schvalte mi co chci, jinak budete moc na tu katastrofu, která tady nastane.

S Andrejem Babišem se nedá domluvit, neplní co slíbil stěžují si komunisté.

Začali si stěžovat i komunisté, kteří doposud drželi menšinovou vládu premiéra Babiše téměř celé volební období nad vodou. Babiš si je zřejmě jistý, že se jeho vláda už dokodrcá a nikdo nebude chtít vládu zmatků ukončit pár měsíců před volbami.

Mnoho voličů nad 60 let, které si Babiš nakoupil za pět tisíc k důchodu už pochopilo, že všechny peníze jim hned po té vyhnal zdražováním všeho a reálná hodnota peněz stále klesá. Na to v obchodech a při placení složenek přišli důchodci velmi rychle.

Mnoho slibů, které Babiš nasliboval v krajích se vůbec neuskutečnilo a zbyla jen jeho planá slova.

V současné době doktoři a sestry melou z posledního, v zemi se zakazuje pohyb ve třech okresech a Babiš opět citově vydírá opozici, aby mu daly hlasy na v pořadí již šesté prodloužení nouzového stavu. Menšinová vláda podporovaná prezidentem Zemanem možná ani neměla vzniknout, protože při výjimečných situacích se ukazuje, že model umíněnosti se nevyplácí.

Od dnešní půlnoci bude policie hlídat příjezdové komunikace do okresů Trutnov, Cheb a Sokolov, kde platí omezení volného pohybu. Lidé, kteří zde bydlí, nebudou smět až na výjimky opustit střeženou oblast. Povinné bude nošení roušek a někde i respirátorů FFP2. Opatření mají podle posledních informací platit do konce nouzového stavu.

Německou pomoc vláda odmítla, slibované čtyři lékaře, které slíbil ministr Blatný stále nedorazili.


Miroslav Kalousek
@kalousekm
Když mu odepřeli podporu komunisti, prokázal premiér Babiš absolutní neschopnost vyjednat kompromis s jakoukoliv jinou opoziční stranou. Je to fatální selhání předsedy vlády a demonstrace neschopnosti. Odpovědný politik s kapkou cti v těle by do rána rezignoval.

Podobné příspěvky