Hamáček varoval před vládou ANO, ale s ODS

Na on-line sjezdu Zelených předseda ČSSD Hamáček upozornil na odklon hnutí ANO „doprava“ a varoval před jeho spoluprací s ODS.

„Případná cesta bude ještě trnitá, ale jsem přesvědčen, že stojí za to. Pokud společnou řeč najdeme a spojíme síly, tak přispějeme svou sdílenou silou k pozitivní změně,“ řekl Hamáček.

Sám Hamáček je ten, který má veliký podíl na zvýšeném indexu korupce, dramatickém propadu životní úrovně obyvatel a podnikatelů s minulostí ČSSD, která je označována za stranu kmotrů a lhářů, která s hnutím ANO vládne celé čtyři roky.
Nejdříve ČSSD předvedla další čtyři roky spolupráci s hnutím ANO a pak všechny varuje.
Asi jediným mužem v ČSSD, který byl schopen se Babišovi postavit byl bývalý premiér Bohuslav Sobotka, který měl jistou část zásadovosti a hranic, které hájil do poslední chvíle.
Jak dříve Hamáček také varoval před lhaním Michala Haška, aby mu po pár letech padl kolem krku a udělal z něj volebního manažera o jeho charakteru a bezpáteřnosti jen dokládá mnoho nezpochybnitelných důkazů.

Konec konců hnus, který je zakořeněn  v ČSSD je zaznamenán i v přímém přenosu na DVTV je jedním mementem hovořícím za vše.

zdroj:DVTV/facebook

Neměl by skončit v politice i Hamáček?

Nebo se zvrací duo HAHA, které to myslí upřímně?

 

 

 

Podobné příspěvky